Agjencia Zhurnal.mk.

Meri largohet përfundimisht nga Big Brother VIP, banorja nuk ka as biletë fati

Meri është banorja që lë shtëpinë e “Big Brother VIP 3” prime-n e sotëm.

Njëkohësisht Meri nuk ka as biletë kthimi kështu që ajo automatikisht humb mundësinë për të fituar çmimin e madh.

Ajo la shtëpinë për shkak të telvotimit që kshte me Gazin dhe Ilnisën.

Largimi i Merit u diskutua edhe në studio, ku sipas opinionistes Ori Nebiaj, ajo u penalizua për shkak të shoqërisë me Ilnisën.

Related posts

Atletico Madrid hap sondazh me këngën e Ledri Vulës

Xh M

Fran Lucaj e nis mbarë me “Fustanellë e Xhamadan” në duet me Ermal Kore

Xh M

Flet vajza e gruas së Macronit nga martesa e parë: Ishte skandal që nëna ime u dashurua me një student 25 vite më të vogël, më dhemb edhe sot

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy