Agjencia Zhurnal.mk.

Mërgimitarit në Ferizaj ia djegin veturën me një shishe benzinë

Një burrë ka njoftuar policinë se persona të panjohur ia kanë vënë flakën me një shishe benzinë veturës së tij me targa të huaja.

 

Viktima ka njoftuar se ka arritur ta shuaj zjarrin, por vetura ka pësuar dëme të konsiderueshme materiale.

Policia po e heton rastin.

Related posts

Kishin sulmuar fizikisht familjarët e tyre, arrestohet një person në Prishtinë dhe një në Fushë Kosovë

D V

Ramadani: Analizat fiziko-kimike të ujit në Deçan kanë dalë në kufijtë e së lejueshmes

D V

Digjen varrezat në Hajvali

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More