Agjencia Zhurnal.mk.

Meqail Rasimi kandidat i PDSH-së për kreun e komunës së Bervenices

Shkup, 18 korrik – Afaristi i njohur Meqail Rasimi kandidat i PDSH-së për kreun e komunës së Bërvenicës

Dega e Partisë Demokratike Shqiptare Bërvenicë mbajti Kuvend zgjedhor të Degës ku u zyrtarizua kandidatura e z.Meqail Rasimi për kreun e kësaj Komune.

Në kuvend ishte prezent edhe kryetari i partisë z. Menduh Thaçi dhe ju drejtua kuvendit me një fjalim rasti.

Related posts

Kush do ta zëvendësojë BEG-un?

Xh M

Shaqiri: I inkurajojmë nxënësit që të zhvillojnë qëndrim të përgjegjshëm ndaj shëndetësisë

Xh M

Zgjedhjet e parakohshme në Vjeshtë, Selmani: Të respektohet mandati për qeverisje

Xh M

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More