Agjencia Zhurnal.mk.

Mendurim Hoti shënon, Prishtina barazon ndaj Ferencvarosit

Kryeqytetasit e mbyllën pjesën e parë pa gola 0-0, derisa në të dytën ishin mysafirët që shënuan.

Myrto Uzuni realizoi në minutën e 49-të për t’i kaluar mysafirët në epërsi 0-1.

Por Prishtina ka arritur të barazoj shifrat në 1-1 pas 20 minutave.

Ishte Mendurim Hoti që barazoi shifrat në 1-1 pas asistimit nga Xhevdet Shabani. /Gazeta Olle/

Related posts

Spasovski: Veturat me targa të huaja mund të qëndrojnë më së shumti 6 muaj

Z.H

Stimulim financiar për mjekët amë nëse mbi 70 për qind e pacientëve të tyre vaksinohen

D V

Mangova: Zgjedhja e qytetarëve është BE dhe NATO, por interesi për Rusinë dhe Kinën po rritet

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More