Agjencia Zhurnal.mk.

Menduh Thaçi uron qytetarët për Vitin e Ri

Shkup, 31 dhjetor – Kryetari i PDSH-së Menduh Thaci ka uruar qytetarët për Vitin e Ri.

 

“Uroj që viti i ardhshëm të sjellë sa më shumë arritje dhe gëzime për juve dhe familjet e juaja, e që të na mundësojë të gjithëve më shumë mbarësi dhe suksese.
Në emër të Partisë Demokratike Shqiptare dhe në emrin tim, dëshiroj t’ju uroj të gjithë shqiptarëve kudo që janë sa më shumë shëndet, mirëqenie e gëzim në vitin e ardhshëm.”
Menduh Thaçi – Kryetar i PDSH

Related posts

Alternativa vendos: Nuk e mbështesin Lëvizjen Besa në Tetovë dhe Zhelinë

Z H

MPJ e Maqedonisë: Vetëm dy shtetas tanë kanë kërkuar ndihmë në Kazakistan

D V

Mariçiq: Vendimi që të lirohet Sasho Mijallkov e ulë besimin ndaj gjykatave

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More