Agjencia Zhurnal.mk.

Menaxheri dhe DJ i këngëtares N.I, Drilon Furra nën hetim nga organet hetimore në lidhje drogën, mundësim prostitucioni dhe shpëlarjeje të parash!

Menaxheri dhe DJ i këngëtares N.I, Drilon Furra, është duke hetuar nga organet hetimore në lidhje drogën, mundësim prostitucioni dhe shpëlarjeje të parash.

 

Nga burimet jozyrtare bëhet të ditur se hetimet kanë filluar rreth dy vite për këto vepra penale.

Në këtë aksion të hetimeve janë të përfshirë edhe persona tjerë VIP.

Nga informatat dyshohet se personi është pjesëmarrës përmes mashtrimit i krijimit të kontaktit me para midis blerësve të shfrytëzimit seksual dhe personave VIP.

Related posts

Pesë raste të monedhave të falsifikuara në rajonin e Prishtinës

D V

Lëndohen rëndë dy të punëtorë në Sveti Nikollë dhe Shkup

D V

Përleshje fizike mes disa personave në Han të Elezit

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More