Agjencia Zhurnal.mk.

Melisa dhe Andi i thonë ‘po’ njëri-tjetri deri në vdekje

Melisa dhe Andi po shijojnë romancën e dashurisë së tyre.

 

Çifitin më të këndshëm të ‘Përputhen’ tani po e shohim kudo bashkë, ata nuk hezitojnë të tregojnë përditshmërinë e tyre ne rrjetet sociale.

Është Melisa ajo e cila është më shumë aktive në Instagram, ku jo rrallë herë edhe hap pyetësor të duke iu dhënë hapësirë ndjekësve për ti adresuar pyetje e komente të ndryshme.

Ngjashëm ka vepruar edhe sot, tek sa një prej ndjekësve iu bëri pyetjen se “A mendoni se ti dhe Andi jeni bashkë deri në vdekje”?

Përgjigjaj e çifitit padyshim që ishte ‘Po”. Por sa realisht do të zgjasë kjo lidhje e zjarrtë e tyre mbetet për tu parë. Video Player

Related posts

Lori Hoxha hedh posht dyshimet për një lidhje me Romeo Veshajn

Lea Muslija

Pasi rrëfeu se kaloi një atak paniku, Beatrix Ramosaj bën deklaratën e papritur: Nuk mund të ndaloj së dashuruari…

Lea Muslija

Chris Brown paditet për përdhunim, i kërkohen afro 18 milionë euro dëmshpërblim

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More