Agjencia Zhurnal.mk.

Melinda Ademi paralajmëron këngën e re duke vënë në pah linjat trupore

Reperja shqiptare, Melinda Ademi, ka kohë që nuk ka qenë aktive me ndonjë projekt të ri muzikor.

 

Artistja, e ndjekur nga mbi një milion njerëz, të fundit këngë e solli në muajin korrik.

Derisa kanë kaluar thuajse katër muaj, 25-vjeçarja ka njoftuar fansat se po rikthehet me diçka të bukur.

Melinda Ademi (Foto: Instagram)

Këtë e ka bërë të ditur përmes disa postimeve që ka ndarë me ndjekësit në rrjete sociale.

Duke theksuar linjat e fizikun e bujshëm, krijuesja e hitit “Qa din ti” duket se ka nisur edhe përgatitjet.

“Diçka e bukur po vjen”, ka shkruar ajo.

Reagimet kanë qenë të menjëhershme, fansat e së cilës janë kurioz të dinë më shumë rreth asaj që po sjell.

“Ay Caramba”, realizimi i fundit me Norën dhe Gjikon deri më tani ka kaluar shifrën e 16 milionë klikimeve. 

Related posts

Ledri Vula nxit dyshimet se po realizon një projekt të ri muzikor

D V

Mbretëresha ka vendosur të ndjekë ligjërisht çdo sulm të Harry dhe Meghan

Redaksia

Nuk do t’i njihni; Meghan Markle dhe shumë Vipa të tjerë më flokët natyrale, duken krejtësisht ndryshe

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More