Agjencia Zhurnal.mk.

Melinda Ademi në një lidhje dashurie me reperin e njohur shqiptar?

Fansat kanë ngritur dyshimet për një lidhje të re dashurie në mes Melindes dhe reperit Finem.

E dyshimet për këtë lidhje janë ngritur pas komentit të Finemit në postimin e Melindës.

“Të dua dua t’më thuash.”- shkroi artistja sipër imazhit të publikuar në Instagram.

Ndërkohë Finem i komentoi asaj “Coco Chanel”, e nuk mungoi as replika nga ana e këngëtares ku më pas vijuan spekulimet nga fansat.

“Se ta boj jetën pikante”, ishte replika e saj.

Ndryshe dyshja ende nuk kanë konfirmuar diçka lidhur me këto spekulime dhe mbetet të shihet në vijim.

Related posts

Dua Lipa: Gjëja më fuqizuese tek gratë kosovare është vetëbesimi i tyre

D V

Kreacioni i modës e bën Penelope Cruz të duket si një vepër arti

D V

Humbja drastike në peshë, Sharon Osbourne pranon se kalon të paktën tri ditë në javë pa ngrënë

D V
OFERTË SPECIALE // Domain + Hosting + Uebfaqe për vetëm 400 Euro në vit!
Ofertë Speciale:
Domain + Hosting + Uebfaqe = 400euro!