Agjencia Zhurnal.mk.

Melinda Ademi në një lidhje dashurie me reperin e njohur shqiptar?

Fansat kanë ngritur dyshimet për një lidhje të re dashurie në mes Melindes dhe reperit Finem.

E dyshimet për këtë lidhje janë ngritur pas komentit të Finemit në postimin e Melindës.

 

“Të dua dua t’më thuash.”- shkroi artistja sipër imazhit të publikuar në Instagram.

Ndërkohë Finem i komentoi asaj “Coco Chanel”, e nuk mungoi as replika nga ana e këngëtares ku më pas vijuan spekulimet nga fansat.

“Se ta boj jetën pikante”, ishte replika e saj.

Ndryshe dyshja ende nuk kanë konfirmuar diçka lidhur me këto spekulime dhe mbetet të shihet në vijim.

Related posts

Fejohet Megan Fox – aktorja dhe Machine Gun Kelly ‘pinë gjakun e njëri-tjetrit’ pas propozimit me unazën 300 mijë euroshe

D V

Ben Affleck dhe Jennifer Lopez duken me stil teksa shijojnë shëtitjet më djalin e aktorit në Santa Monica

D V

Adriana Matoshi me të dashurin në pushime: Çdo herë befasohem nga ky njeri i pashëm, i uroj çdo femre një burrë si ai

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More