Agjencia Zhurnal.mk.

Melinda Ademi ‘ndez’ rrjetin me fotografitë në bikini nga pushimet në Shqipëri

Melinda Ademi provokon me imazhet e reja.

 

Rep artistja, Melinda Ademi, ka forma të përkryera trupore dhe këtë e dëshmon çdo herë nëpërmjet imazheve që i poston ajo.

Së fundmi ajo publikoi disa fotografi nga fotosesioni i fundit ku dukej mjaft provokuese me bikini.

Melinda po pozonte për kamerën nga një nga plazhet e Shqipërisë teksa tregonte pasuritë e saj trupore duke pranuar komente pozitive nga fansat e saj në seksionin e komenteve.

Related posts

Tuna publikon fotografi me dy djemtë e saj

D V

Chanel bashkëpunon me Kristen Stewart për filmin “Spencer”

D V

Kylie Jenner sjell poza atraktive pranë veturës luksoze Mercedes Benz Wagon

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More