Agjencia Zhurnal.mk.

Melania tentoi të buzëqeshë para kamerave, për të bindur opinionin se po kënaqet me Trumpin – por një reagim i saj u bë viral

Ish-Zonja e Parë e Shteteve të Bashkuara, Melania Trump, dhuroi një “buzëqeshje” gjatë paraqitjes së parë publike me Donald Trumpin që nga prilli – por kamerat e televizioneve kapën momentin kur ajo mezi qëndronte “pranë bashkëshortit”.

 

Ky moment u kap nga kamerat gjatë një ndeshje futbolli, derisa turma brohorisnin për ekipin e tyre të preferuar, transmeton Telegrafi.

Trump dhe Melania dhuruan “buzëqeshje” para kamerave, megjithatë duke menduar se ato larguan objektivët nga fytyra e tyre – ata shfaqën “fytyrën e vërtetë”.

E mjaftoi ky veprim i Melania që të fillojë debati nëse martesa e tyre ka pësuar ndonjë krizë, apo thjesht nuk ishte në disponim ish-Zonja e Parë.

Related posts

Xinjiang me pasuri burimesh natyrore, një nga destinacionet më të njohura në Kinë

Z H

E pazakontë, babai i Meghan Markle do të hedhë në gjyq të bijën dhe princ Harryn për këtë arsye

D V

Burri i dehur dëshiron të transportojë frigorifer me e-skuter

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More