Agjencia Zhurnal.mk.

Megi Pojani me skena “hot” në Dancing with the Stars

Modelja Megi Pojani e cila ëdhtë pjesë e spektaklit televiziv “Dancing with the Stars” është shfaqur tejet atrkative në puntatën e fundit.

 

Ajo risolli kërcimin erotik të aktores Salma Hayek nga filmi “From Dusk Till Daën”, shkruan Paparaci.

Moderatorja hyn në skenë e veshur me bikini duke mbajtur një gjarpër në krahë teksa bën lëvizje provokuese dhe të “rrezikshme”.

Related posts

Don Xhoni reagon ndaj komenteve të Sinan Vllasaliut: Kontrollo veten, kujdes çka flet

D V

Khloe Kardashian akuzohet për përdorim të ‘photoshop’-it, fajëson ekipin e saj

Lea Muslija

Mundësia për të rregulluar marrëdhëniet me familjen, Harry e Meghan do të kalojnë Krishtlindjet në Angli

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More