Agjencia Zhurnal.mk.

Megi Pojani ekspozon fundshpinën në fustan të bardhë

Megi Pojani ka provokuar me fotot e fundit.

Bukuroshja shqiptare Megi Pojani është në nga femrat e shoubizit e cila tërheq vëmendje me lëvizjet e saj.

Ajo komentohet shumë për shkak të aseteve të bujshme trupore që posedon çka e kanë bërë edhe si një figurë mjaft të ndjekur në instagram.

Së fundmi Megi ka sjellë foto nga një mbrëmje ku ishte e ftuar mbrëmë, e cila nuk hezitoi të sjellë foto e veshur me fustan të bardhë.

Aktorja shqiptare madje tregoi edhe fundshpinën në fustanin e hapur.

Rikujtojmë, se Megi ishte përfolur për lidhjen me Getinjon.

Related posts

2 Ton publikon videoklipin e këngës “Gotat nalt”

D V

Soni Malaj mahnit me fizikun atraktiv, ndërsa publikon imazhe në bikini

D V

Liam Payne dhe Kate Cassidy rikthehen sërish bashkë

D V