Agjencia Zhurnal.mk.

Megi Pojani dhe Sara Hoxha nisin ‘pazaret’ për fitoren e “Dancing with the Stars”!

Një nga spektaklet më të ndjekura dhe më të suksesshme deri më tani padyshim që mund të themi se është “Dancing With The Stars”.

 

Show-n magjik më të përfolur të momentit. Personazhet vip dhe artistët pjesë e kastit të “DWTS” së bashku me balerinët profesionistë dhurojnë show çdo të premte.

Ditën e sotme dy nga konkurentet e “DWTS”, vajzat shumë të dashura për publikun Megi Pojani dhe Sara Hoxha kanë postuar një video shumë ‘funny’ të tyre në Instagram. Vajzat shfaqen duke numëruar lekët dhe duke i shkëmbyer ato, për të bërë një pazar për blerjen e fitores së “DWTS”.  Video është postuar nga Megi, e cila shkruan gjithashtu:

Siç e lamë Sara Hoxha në minutën e 90’ natën finale, rrëshket taka, padjeshka nuk realizohet…

Ndërsa komenti i Sarës:

Moj ti sikur nuk e lam kshu?
Kontrata thotë që të dyja duhet të japin maksimumin në performancë në mënyrë që patjetër njëra nga ne të fitojmë që lekët të vijnë te ne…

Related posts

DJ Geek publikon një foto të ëmbël përkrah Dafinës teksa i dhuron një puthje në kokë

D V

U aksidentua me makinë, aktorja Anne Heche nuk pritet të mbijetojë

Lea Muslija

“A kishe bërë diçka ndryshe në BB VIP”, përgjigjet Fifi: Mbase nuk do u kisha dhënë vëmendje disave dhe do mirresha me veten më shumë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More