Agjencia Zhurnal.mk.

Meghan Markle nuk përmbahet ndaj Princit Harry, e puthë dhe më pas kujdeset t’ia fshijë buzëkuqin nga buzët

Meghan Markle iu bashkua Princit Harry në një garë kuajsh.

Dukesha e Sussex-it, 40 vjeçe, u pa me një kapelë të zezë, bluzë bardhë e zi me pika dhe pantallona të shkurtra në vlerë 670 funte ndërsa brohoriste për burrin e saj në Santa Barbara Polo & Racquet Club, shkruan DailyMail.

Harry, 37 vjeç, kohët e fundit iu bashkua ekipit të polos, Los Padres, pasi kishte luajtur këtë sport për pjesën më të madhe të jetës së tij së bashku me vëllain e tij William, 39 vjeç. Klubi drejtohet nga miku i tij i vjetër Nacho Figueres, 45 vjeç, një yll sporti argjentinas i quajtur ‘David Beckham i polos’.

Ekipi mori në shtëpi trofeun Memorial Lisle Nixon në ngjarjen e djeshme, e cila ishte e hapur për publikun dhe tërhoqi yje, duke përfshirë të famshmit Rebel Wilson dhe shoqen e Meghanit, aktoren Abigail Spencer.

Meghan ishte gati për të dorëzuar çmimin dhe uroi secilin anëtar të ekipit – përpara se t’i dhuronte një puthje pasiononte burrit të saj.

Duke kuptuar që një pjesë e buzëkuqit të saj ishte fërkuar, ajo mori gishtin dhe fshiu buzët e Harryt në një moment intim të ndjekur nga turma e spektatorëve.

Shfaqja e përzemërt ishte një botë larg lëvizjeve të tensionuara dhe të largëta që dikur patën Princi Charles dhe Princesha Diana pas fitores së princit në polo në 1985, vetëm katër vjet pas martesës së tyre.

Duka dhe Dukesha e Sussex-it përgatiten të nisen për në Londër për fundjavën e Jubileut Platinum të Mbretëreshës javën e ardhshme.

Harry dhe Meghan i kanë marrë fëmijët e tyre në evente të tjera këtë sezon, por i lanë në shtëpi dje (e diel).

Harry dhe Meghan kishin dërguar ftesa për një numër emrash të profilit të lartë duke i ftuar ata në ngjarjen e djeshme në ndihmë të organizatave bamirëse lokale.

Ekipi polos i Dukës së Sussex-it po lëshon gjithashtu gamën e tyre të veshjeve në bashkëpunim me markën e modës LA James Perse për të përfituar organizata, përfshirë Heal The Ocean. 

Related posts

Ronaldo shfaq fizikun muskuloz, shumë shpejt do ta ketë një konkurrent të fortë – djalin e tij

D V

“Faleminderit beb”, Blero zbulon darkën romantike që e dashura e tij ia bëri befasi

D V

Rita Ora flet në emisionin e famshëm amerikan “The View” për Kosovën: Po të mos emigronim, me gjasë nuk do të isha këtu ku jam sot

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy