Agjencia Zhurnal.mk.

Megan Thee Stallion shfaqet mahnitëse në “iHeartRadio Jingle Ball”

Në iHeartRadio Jingle Ball në Washington, të martën, Megan Thee Stallion vendosi një ndryshim sezonal në stilin e saj të njohur.

Superylli 26-vjeçar doli në skenë në Capital One Arena me një fustan të shkurtër zbukuruar me kristale, me një prerje të hapur në gjoks, të lidhur dhe me pupla festive.

Houston Hottie shkëlqente nga maja te këmbët, teksa bashkoi korsenë tërheqëse me çizme të lidhura me lidhëse.

Në stilin e vërtetë të Megan Thee Stallion, ajo e kompletoi pamjen me një kapelë të argjendtë me pupla.

“Zonja borë është në DC”, shkroi ajo në Instagram së bashku me fotot e veshjes, e cila përmbante pak akull shtesë falë disa byzylykëve dhe unazave me shkëlqim.

Foto: Instagram

Kërcimtarët e saj rezervë u përfshinë gjithashtu në temën e festës, secila me një kombinim të kuq lateksi.

Related posts

Ronaldo shfaq fizikun muskuloz, shumë shpejt do ta ketë një konkurrent të fortë – djalin e tij

D V

“Faleminderit beb”, Blero zbulon darkën romantike që e dashura e tij ia bëri befasi

D V

Rita Ora flet në emisionin e famshëm amerikan “The View” për Kosovën: Po të mos emigronim, me gjasë nuk do të isha këtu ku jam sot

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy