Agjencia Zhurnal.mk.

Megan Fox tregon dekoltenë me korse dhe pantallona të shkurta, në fotografitë në Instagram

Megan Fox u dhuroi fansave një kënaqësi me një set fotografish të mrekullueshme të dielën.

Ylli 37-vjeçare e “Transformers” shkoi në Instagramin e saj për të postuar fotografitë mahnitëse vetëm disa orë pasi vodhi vëmendjen në një festë para “Super Bowl LVIII”, shkruan DailyMail.

Duke u dukur tejet seksi, ylli shfaqi fizikun e saj të skalitur në një ansambël të egër që i la pak imagjinatës.

Ajo kishte një bluzë xhinsi korse me lidhëse dhe pantallona të shkurta të ngjashme, në Las Vegas përpara ndeshjes së madhe të futbollit.

Duke shtuar një komplet lëkure të zeza, çizme deri tek kofshët dhe një xhaketë lëkure të zezë, ajo pozoi në korridorin e një hoteli, me mbishkrimin “një nënë”.

Karuseli epik i fotografive vjen një ditë pasi ajo guxoi të bënte përshtypje në një formë korse lëkure me një dekolte të zhytur dhe thumba argjendi.

Ylli i Johnny & Clyde kishte flokët esaj të errëta të lyera në rozë, të stiluar në mënyrë elegante në valëzime të lirshme.

Related posts

Atletico Madrid hap sondazh me këngën e Ledri Vulës

Xh M

Fran Lucaj e nis mbarë me “Fustanellë e Xhamadan” në duet me Ermal Kore

Xh M

Flet vajza e gruas së Macronit nga martesa e parë: Ishte skandal që nëna ime u dashurua me një student 25 vite më të vogël, më dhemb edhe sot

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy