Agjencia Zhurnal.mk.

‘Më vjen për të qarë’, Orinda Huta flet një javë pas lindjes së Atarës

Çifti shumë i dashur për publikun, Turi dhe Orinda u bënë prindër për herë të parë me datë 15 Korrik. Moderatorja solli në jetë një vajzë, të cilës i vendosën emrin Atara, që do të thotë kurorë dhe e bekuar.

 

Sot është bërë një javë që nga lindja e vogëlushes dhe Orinda ka ndarë me ndjekësit fotot më të ëmbla krah saj. Po ashtu, ajo i ka dedikuar fjalët më të bukura duke e quajtur kurorë të dashurisë 14-vjeçare me Turin.

“Një javë me ty, një javë mrekulli, e që tani mendoj se koha kalon shpejt. Më vjen për të qarë sa herë të shikoj dhe falenderoj Zotin çdo çast për këtë bekim. Sa shumë jam lutur për ty e do vazhdoj po njësoj gjatë gjithë jetës. Nuk gjej dot fjalët për të përshkruar gjithë dashurinë që kam brenda vetes për ty. ATARA jonë, kurorë e bekuar e dashurisë tonë 14-vjeçare”, ka shkruar Orinda.

Related posts

Si rrallëherë, Jolie publikon fotografi të fëmijëve në rrjetet sociale

D V

Kylie Jenner fsheh stomakun me pallto të gjatë në kopertinën e Elle mes thashethemeve të shtatzënisë

Lea Muslija

Fifi i tregon Granitit se dashuron dikë jashtë, ja ç’këshillë i jep ai

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More