Agjencia Zhurnal.mk.

Me puthje fitojnë vendin e punës: Moderatori shqiptar “thumbon” Bora Zemanin

Moderatori shqiptar, Flor Gjini së fundmi ka thumbuar moderatoren Bora Zemani.

 

Në një intervistë për “Natë me Aulonën” ai zbuloi detaje rreth largimit nga Top Chanel  si dhe lajmet që ai do të jetë pjesë e “Dancing With The Stars”.

Në këtë mënyrë ai vendosi të ironizojë me Borën, e cila e moderon këtë emision. “Nuk e marr vëmendjen me puthje. Vëmendjen me puthje e marrin ata që fitojnë edhe vendin e punës”, tha ai, fjali e cila mendohet se i është drejtuar puthjes së moderatores me Donald Veshajn.

Kujtojmë se pak kohë më parë Flori hodhi një kunj për donald Veshaj ku e quajti tradhëtar. Është e vërtetë nuk u shua bota por dashuria jonë ka qenë shumë e madhe dhe ne nuk para njohim tradhëti. Kështu që për të gjithë ju që më keni pyetur përgjigjen time e dini, ka thënë moderatori për Ori Nebiajn duke bërë të njëjtin gjest si të Bora Zemanit me varësen në kohën që priste Donaldin të dilte jashtë Big Brotherit. Mesa duket vëmendja që po i jepet Borës dhe Donaldit paska shkaktuar pakënaqësi tek një pjesë e mirë e stafit të Top Chanel e jo vetëm tek Arbana Osmani ashtu sic po flitet së fundmi.

Kështu që për të gjithë ju që më keni pyetur përgjigjen time e dini, ka thënë moderatori për Ori Nebiajn duke bërë të njëjtin gjest si të Bora Zemanit me varësen në kohën që priste Donaldin të dilte jashtë Big Brotherit. Mesa duket vëmendja që po i jepet Borës dhe Donaldit paska shkaktuar pakënaqësi tek një pjesë e mirë e stafit të Top Chanel e jo vetëm tek Arbana Osmani ashtu sic po flitet së fundmi.

Related posts

‘Akoma më rreh zemra për të’, Graniti flet për ish-të dashurën, si reagon Fifi

D V

Noizy lanson projektin e ri “Dhimbje”

D V

Gjiko lanson projektin e ri muzikor

Lea Muslija

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More