Agjencia Zhurnal.mk.

Me poza me bikini, Afrona Dika tregon dallimin mes fotografive nga jeta reale dhe atyre në rrjetet sociale

Rrjetet sociale, në veçanti Instagrami, janë të pushtuara nga fotografitë , në të cilat përdoruesit kujdesen që t’i shpërndajnë imazhet, në të cilat duken më mirë.

 

Madje në shumë raste i përsërisin disa herë shkrepjet për ta gjetur pozën më të mirë të mundshme duke i shtuar edhe ndonjë filtër, në mënyrë që gjithçka të jetë ideale.

Në këtë trend natyrshëm që udhëheqin femrat e njohura të skenës dhe ekranit, të cilat në sezonin e verës kanë vënë në plan të parë dukjen e tyre shpeshherë me rrobabanje.

Poza për Instagram (Foto: Instagram/afronadika)

Modelja shqiptare, Afrona Dika, ka shpërndarë në Instagram dy imazhe më bikini duke bërë një krahasim ndërmjet pozave që bëhen për Instagram dhe atyre që ndodhin në të vërtetë në jetën reale.

“Instagram vs Realitet”, ka shkruar partnerja e Blero Muharremit në përshkrimin e këtyre fotografive. /Telegrafi/

Ajo që ndodh në jetën reale (Foto: Instagram/afronadika)

Related posts

Pete Davidson feston ditëlindjen e 28-të në shtëpinë e Kris Jenner në Palm Springs, mes thashethemeve për një lidhje me Kim Kardashian

D V

Pozojnë prap bashkë, Enca konfirmon lidhjen me Beartin?!

D V

Oriola Marashi vjen me poza të reja nga pushimet

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More