Agjencia Zhurnal.mk.

Me një pozë që ngacmon imagjinatën, Ana Kabashi tregon ditën e lansimit të këngës “Sa kem pi”

Ka kohë që Ana Kabashi e ka paralajmëruar këngën e re, ndërsa tashmë e ka caktuar ditën e publikimit.

 

Realizimi i ri muzikor pritet të kompletohet nga ana vizuale me një videoklip, ku padyshim që këngëtarja do t’i vë në plan të parë hiret e saja.

Kënga e re e Anës mban titullin “Sa kem pi” dhe do të lansohet ditën e premte.

(Foto: Instagram/annakabashi)

Porse për ta paralajmëruar projektin e ri muzikor, këngëtarja e ka publikuar një fotografi që ngacmon imagjinatën.

Bukuroshja e ka publikuar një fotografi nga bregdeti e veshur me bikini të zeza duket treguar figurën e admirueshme trupore. 

Related posts

Krejt papritur, Arditi i rrëmben një puthje në buzë Beniadës

D V

Pas vëmendjes që mori me kostumin e Halloween, Rihanna sërish në fokus me dukjen unike rrugëve të New York-ut

D V

Kanye West ribashkohet me Kim Kardashian, por çfarë po ndodh me Irina Shayk?

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More