Agjencia Zhurnal.mk.

Me imazhe joshëse, Nora Istrefi paralajmëron projektin e ri muzikor

Nora Istrefi, është njëra ndër këngëtaret më të pëlqyera shqiptare.

E së fundi, ajo ka paralajmëruar se po sjell projektin e ri muzikor.

 

Këtë e bëri të ditur përmes imazheve joshëse të postuara në ‘Instagram’.

Ajo u shfaq elegante dhe joshëse në një kostum ngjyrë vjollce që ia vinte në pah linjat e formësuara të trupit.

“Aman mos ma përmend sa më don , aman…më shpejt se sa mendoni, Ciao”, ka shkruar këngëtarja në mbishkrimin e fotografive.

Kujtojmë që projekti i fundit muzikor i Norës është bashkëpunimi me NRG Band “Ki me lyp me m’pa”.

Related posts

Kate Beckinsale nuk e ka takuar vajzën e saj për dy vite

D V

Melania Trump po futet në maninë më të fundit të kriptovalutave – NFT

D V

Banorët e Big Brother VIP falin namaz

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More