Agjencia Zhurnal.mk.

Me bikini dhe ulur mbi të dashurin e saj, Erjona ngacmon imagjinatën

Erjona Sulejmani vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes së faqeve rozë përmes imazheve që i shpërndan në rrjetet sociale.

 

Modelja shqiptare tash e një kohë ka nisur një romancë dashuri me aktorin italian, Alessandro Basciano.

Ajo është duke e shijuar lidhjen e protagonistin e “Uomini e Donne”, ashtu që nuk heziton të shpërndajë imazhe të përbashkëta në rrjetet sociale.

(Foto: Instagram/erjona_sulejmani)

Në profilin e saj në Instagram, Erjona – e cila është nënë e një djali, ndiqet nga më shumë se 305 fansa, ndërsa publikon fotografi nga jeta personale dhe profesionale.

Këto ditë, ajo ka publikuar disa imazhe në këtë rrjet social, ndërsa ka spikatur fotografia, në të cilën bukuroshja shfaqet me bikini ulur në prehrin e partnerit të saj. /Telegrafi/

Related posts

Hailey Bieber veshi një fustan të tejdukshëm në MTV VMAs 2021

D V

Nëna e Gigi Hadidit, Yolanda është sulmuar fizikisht nga Zayn Malik dhe po mendon të denoncojë rastin në polici

D V

Flokë kaçurrele e grim perfekt, Mimoza Shkodra mahnit me dukjen

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More