Agjencia Zhurnal.mk.

Me bikini dhe fustan që i thekson linjat, Keisi Medini josh me dukjen e saj

Keisi Medini është mjaft e ndjekur në rrjetet sociale, ku shpërndan imazhe që vënë në plan të parë dukjen e saj.

 

Bukuroshja, e cila është vajza e këngëtarit Sabiani, është aktive në profilin e saj në Instagram, ku numëron më shumë se 246 mijë ndjekës.

Fansat i presin me kërshëri imazhet e këngëtares, e cila nuk i zhgënjen me postimet e saja.

(Foto: Instagram/keisimedini)

Këto ditë, derisa jemi në stinën e verës, në profilin e Keisit nuk kanë munguar fotografitë, në të cilat ajo ka pozuar me bikini.

Ndërsa në postimet më të reja, ajo është shfaqur me një fustan që ia thekson figurën trupore. /Telegrafi/

(Foto: Instagram/keisimedini)

(Foto: Instagram/keisimedini)

Related posts

Adele flet hapur për lidhjen e re: Është hera e parë që e dua veten dhe mund t’i dua edhe të tjerët

D V

‘Arrogant, i papjekur’, Monikës nuk i del e keqja me Donaldin

D V

Kanye West poston një imazh duke u puthur me Kim Kardashian, në përpjekjen për ta rikthyer sërish ish-partneren

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More