Agjencia Zhurnal.mk.

Me 8 truproja/ Blushi: Pse ruhet kaq shumë Veliaj?! Nga kush ka frikë?!

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë së Lirisë, Tedi Blushi postoi një foto të kryebashkiakut të Tiranës, Erion Veliaj, i cili ruhet nga 8 truproja.

 

Blushi shkruan se Veliaj ruhet nga një batalion edhe pse shkon në takime false me administratën e tij.

“Pse ruhet kaq shumë Erion Veliaj?! Nga kush ka frikë?!

Një batalion me badigardë në “fake” takimet që realizon me administratën e Bashkisë Tiranë.

Frikë dhe tmerr nga qytetarët për premtimet e pambajtura!

Llogaridhënies nuk do t’i shpëtojë kurrë!” shkruan Blushi.

Related posts

Seanca plenare maratonë/ Kuvendi shqyrton sot projektligjin për buxhetin 2022, ja çfarë pritet

D V

Dogji makinën e kryeplakut në Vermosh, gruaja me probleme mendore lihet e lirë

D V

Prindërit e tyre humbën jetën në krye të detyrës, Manastirliu: Mbështetje deri në moshën 25-vjeçare për fëmijët e tyre

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More