Agjencia Zhurnal.mk.

Mbytet një shqiptar nga Kosova në plazhin e Durrësit

Një qytetar i Kosovës me inicialet S.O, i moshës 80 vjeçare është mbytur në plazhin e Durrësit.

 

Lajmi është bërë i ditur nga Policia e Shqipërisë.

“Më datë 13.07.2021, në orën 18:40, në lagjen nr.13, Plazh, Durrës, te “Shkëmbi Kavajës”, është mbytur duke u larë në det shtetasi kosovar S. O., 80 vjeç, (pushues)”.

“Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes”, thuhet në njoftimin e policisë shqiptare.

Related posts

Policia godet fajdexhinjtë: Tetë të arrestuar në Pejë, Gjakovë dhe Prizren – u konfiskohen mbi 100 mijë euro dhe tri vetura (Pamje nga operacioni)

D V

Zbulohen armë në Strugë, arrestohet një person

D V

Dërgohet i vdekur në spital një i burgosur në Burgun e Idrizovës

Redaksia

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More