Agjencia Zhurnal.mk.

U fut për t’u larë, mbytet një pushues në plazhin e Golemit

Një 67-vjeçar me iniciale XH.K. është mbytur pasditen e sotme në plazhin e Golemit teksa ka qenë duke u larë në det.

 

Policia njofton se tashmë grupi hetimor ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të saj.

“Më datë 21.07.2021, rreth orës 14:45, në plazhin e Golemit dyshohet se është mbytur duke u larë në det shtetasi Xh. K., 67 vjeç.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes”, njofton policia.

Related posts

Vetingu në politikë, Basha: T’i japim fund pandëshkueshmërisë, ta pastrojmë politikën nga ata që kanë abuzuar me besimin e shqiptarëve

D V

Interpelanca/ Manastirliu: Vaksinat e përdorura në Shqipëri nuk duhet të vihen në dyshim, të gjitha janë efikase!

D V

Yuri Kim: Do ketë të tjerë Non-Grata! Besoj se do të ketë

N E

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More