Agjencia Zhurnal.mk.

Mbytet në Sarandë 29-vjeçarja angleze

Një 29-vjeçare nga Britania e Madhe ka ndërruar jetë në qytetin e Sarandës.

 

Sipas policisë, 29-vjeçarja R. G., ishte për një ekspeditë zhytjeje, por është mbytur në det.

Ngjarja ka ndodhur në vendin e quajtur “Vapori i mbytur”, Sarandë.

Sarandë/Informacion paraprak

Më datë 19.09.2022, në vendin e quajtur “Vapori i mbytur”, Sarandë, dyshohet se është mbytur aksidentalisht në det, shtetasja angleze R. G., 29 vjeçe, e cila ka qënë në një ekspeditë zhytjeje.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Related posts

Me thika e dokumente fallso, arrestohet shqiptari në kufi

Xh M

Doda kërkon mbajtjen e një seance përkujtimore për viktimat e gjenocidit të shqiptarëve të Çamërisë

D V

Aksion anti-drogë në Shkodër, arrestohen 6 persona dhe shpallen në kërkim 8 të tjerë

I.A

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More