Agjencia Zhurnal.mk.

Mbytet aksidentalisht në det 59-vjeçari

Një 59-vjeçar është mbytur aksidentalisht në Sarandë. Policia ka njoftuar se trupi i pajetë është gjetur në vendin e quajtur “Krahu i Shqiponjës”

“Më datë 16.09.2022, në vendin e quajtur “Krahu i Shqiponjës”, Sarandë, dyshohet se është mbytur aksidentalisht në det, shtetasi Xh. Ll., 59 vjeç, banues në Librazhd”, njoftoi policia.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Related posts

Socialistët anulojnë festën në Kukës për shkak të zisë në Kosovë, Halilaj: Iu bashkohemi vëllezërve tanë

Xh M

Flet babai i 28-vjeçarit që dhunoi dhe burgosi gruan: Pasi foli me nënën e saj nusja u egërsua, akuzat të pavërteta

Xh M

Hasani drejt Prishtinës, do të marrë pjesë në homazhet për efektivin e vrarë në veri të Kosovës

Xh M
OFERTË SPECIALE // Domain + Hosting + Uebfaqe për vetëm 400 Euro në vit!
Ofertë Speciale:
Domain + Hosting + Uebfaqe = 400euro!