Agjencia Zhurnal.mk.

Mbyllet miqësorja mes Drenicës dhe Istogut me këtë rezultat

Drenica ka arritur të shënojë fitore me rezultat 2-1, shkruan Gazeta Olle.

Pjesa e parë ishte e baraspeshuar dhe u mbyll pa gola, 0-0.

Mund të jetë një imazh i një ose më shumë persona, personat duke marrë pjesë në sporte, njerëz në këmbë dhe bar

Pjesa e dytë ishte më interesante, duke sjellur gjithsej tre gola.

Skuadra e Superligës u tregua më e fortë se ajo e Ligës së parë.

Kuqezinjtë realizuan dy gola dhe pranuan një, duke arritur ta fitojn këtë ndeshje kontrolluese.

/Gazeta Olle/

Related posts

Përsëri anulohet zgjedhja e shefave të Prokurorive të Larta në Shkup e Gostivar, Jovevski gjendet në spital

Z.H

ASH reagon lidhur me problemet e regjistrimit në terren dhe shumë qytetarë që nuk janë regjistruar ende

D V

Mariçiq – Jan Kop: Për ne është e rëndësishme mbështetja nga Holanda në rrugën evropiane dhe në procesin reformues

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More