Agjencia Zhurnal.mk.

Mbyllen votimet në Dibër

Shkup, 14 nëntor – Para pak minutave mbyllet raundi i dytë i zgjedhjeve në qytetin e Dibrës.

Dibranët sot votuan për zgjedhjen e kreut të tyre.

Sipas KSZH-së të drejtë vote në 27 vendvotimet kanë gjithsej 19.211 votues.

Related posts

Drenica dhe Drita për ta harruar eliminimin nga Kupa, Ferizaj pret Dukagjinin

Redaksia

Njëzet persona kanë përfituar gjysmë milioni euro për tre vjet nga Qendra e re Klinike që pritet të ndërtohet në Shkup

Xh M

Një ligj që do i mbante të rinjtë larg bixhozit

Xh M

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More