Agjencia Zhurnal.mk.

Mbyllen vazhdimet, fituesi i ndeshjes Zvicër – Spanjë përcaktohet në penallti

Kanë përfunduar edhe vazhdimet në duelin mes Zvicrës dhe Spanjës 1-1.

 

Dy skuadrat pavarësisht rasteve nuk ia dolën të shënojnë, andaj do të kërkojnë kualifikimin përmes penalltive.

Spanja ishte shumë më kërkuese në vazhdime, por përkundër tentimeve të shumta nuk arriti të gjej golin.

Rezultati mbetet 1-1, derisa tani fituesi do të përcaktohet nga penalltitë. 

Related posts

Tottenhami shumë afër nënshkrimit me Djed Spence

Lea Muslija

Superkupa ‘Kosovë-Diasporë’ do të zhvillohet më 18 tetor 

Lea Muslija

Rio – Rooney: Luftë fjalësh mes legjendave të Manchester United

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More