Agjencia Zhurnal.mk.

Mbrojtësi i njohur largohet nga Trepça ’89

Mbrojtësi shtatëgjatë, Beshir Sheremeti, ka ndarë rrugët me klubin ku u rrit dhe u zhvillua si lojtar, Trepçën ‘89.

21-vjeçari bëri debutimin e tij me 89-shin, në një moshë shumë të re, duke dhënë shpresa për një siguri të lartë në mbrojtjen e mitrovicasve.

Megjithatë, fati nuk qe me të, pasi pësoi një lëndim të rëndë dhe u operua.

Por si një “luftëtar” i vërtetë, dhe me karakter të fortë prej futbollisti, Sheremeti është rikuperuar plotësisht nga lëndimi dhe është i gatshëm për një aventurë të re.

Beshir Sheremeti, që nga sot është lojtar i ri dhe disa klube tashmë vecse kanë shprehur interesim për shërbimet e qendërmbrojtësit perspektiv.

Related posts

Mbi 700 refugjatë në vend, gatishmëri edhe për 1.500 tjerë

Xh M

Skriningu me BE, Abdiu-Halili: Kemi kaluar tre klasterët e parë

Xh M

Analizë/ Dibra në prag të rrethit të tretë të zgjedhjeve, Bekim Pocesta ngelet favorit për të fituar

N E

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More