Agjencia Zhurnal.mk.

Mbretëresha Letizia dhe Dukesha Meghan Markle kanë veshur funde të njëjta dhe kanë theksuar më të bukurën

Dueli i modës

Mbretëresha Letizia dhe Meghan Markle kanë veshur funde të njëjta lëkure të cilat janë hit absolut i vjeshtës dhe pothuajse kurrë nuk dalin nga moda.

Mbretëresha e Spanjës, Letizia, me bashkëshortin e saj, ishte në një vizitë në Gjermani dhe për paraqitje në Frankfurt ka veshur një fund lëkure bordo me bel të hollë të cilin e ka kombinuar me një xhaketë me ngjyrë të njëjtë.

Letizia tashmë një kohë gëzon famën e gruas e cila di çfarë është stili dhe çdo kombinim i saj është vërejtur dhe vlerësuar pozitivisht.

Ajo që këtë herë ka tërhequr vëmendjen është fakti që të njëjtin fund para tre vjetësh e ka pasur të veshur Dukesha e Sassex-it, Meghan Markle.

Pra, fundin ngjyrë bordo e nënshkruan shtëpia disenjatore “Hugo Bos” dhe çmimi i tij është 420 euro.

Mbretëresha Letizia fund të njëjtë ka veshur edhe më parë dhe kështu ajo dëshmoi se nuk e ka problem të veshë të njëjtën gjë më shumë se një herë.

Leticia dhe Megan kompletuan kombinimet e tyre. Poshtë xhaketës, mbretëresha kishte veshur një bluzë të bardhë me jakë pak të ngritur dhe detaje të zhveshura, ndërsa Meghan një bluzë ngjyrë burgundy.

Ky model fundesh është një hit absolut i vjeshtës.

Related posts

Famë dhe para, 5 shenjat më të suksesshme të Horoskopit

D V

Katër shenjat që do shkëlqejnë në dashuri këtë Javë!

D V

Nganjëherë “më fal” i përkeqëson gjërat

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More