Agjencia Zhurnal.mk.

Mbretëresha Elizabeth kërkon autografin e parë në jetën e saj…Dhe ja kujt!

Mbretëresha Elizabeth ka porositur 80 fanella të Manchester United pas kthimit të bujshëm të portugezit në Old Trafford nga Juventusi.

 

Ajo gjithashtu ka kërkuar personalisht që United të rezervojë fanellën e parë të nënshkruar nga 36-vjeçari.

Mbretëresha ka takuar disa njerëz të famshëm në kohën e saj, por kurrë nuk ka kërkuar një autograf prej tyre deri tani.

United shpenzoi 12.85 milionë funte për të nënshkruar me Ronaldon, dhe ka të ngjarë që ata do ta kthejnë atë shpejt vetëm në shitjet e fanellave. Tani 80 prej tyre do të nisen drejt Londrës.

Mendohej se Mbretëresha ishte në fakt një tifoze e West Ham , por asaj i pëlqen të shikojë gjithashtu Ronaldon në aksion.

Ronaldo do të nisë një magji të dytë në anën e kuqe të Mançesterit pas 12 vitesh të suksesshme largimit te Real Madrid dhe Juventus.

Related posts

Fisnik Syla i quan shpifje: Po motivohem edhe më shumë në realizimin e planeve

Xh M

2 Ton përmbyll vitin me një projekt të ri, lansohet më 21 dhjetor

D V

Sam Asghari bëhet xheloz për Brad Pittin, teksa i drejtohet Britney Spears: Jam dhjetë herë më i mirë se ai

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More