Agjencia Zhurnal.mk.

Mblidhet Kryesia, vendos për mbajtjen e seancës së radhës

Kryesia e Kuvendit të Kosovës do të caktoj seancën e radhës, raporton Ekonomia Online.

 

Në rendin e ditës janë pikat e papërfunduar të seancave të datës 4 gusht, 15, 22 dhe 23 shtator, 29 shtator dhe 3 tetor.

E po ashtu do të diskutohet edhe rendi i ditës për seancën e re plenare.

Related posts

​Nga nesër nis zbatimi i marrëveshjes – mbulimi i targave me afishe

D V

“100 euro janë të pamjaftueshme”, Murati i reagon Tahirit: Janë pak për ata që shpenzojnë mijëra euro për armë

D V

Kuçi flet për prapaskenat e 17 shkurtit: Kishim informacione se komuniteti serb do të zhvendosej në formë të refugjatëve për të prishur imazhin e Kosovës

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More