Agjencia Zhurnal.mk.

Mbledhje e rregullt e Qeverisë

Shkup, 22 mars – Qeveria sot në mesditë do të mbajë mbledhje të rregullt në të cilën, mes tjerash, do të debatojë për Informacionin për nevojë nga ndërmarrja të masave dhe aktiviteteve në lidhje me Katalogun e shërbimeve dhe Portalit nacional për shërbime elektronike me propozim të Kabinetit të zëvendëskryeministres përgjegjëse për politika për qeverisje të mirë, informoi shërbimi për informim i Qeverisë.

Sipas rendit të ditës së propozuar, në mbledhjen e 32-të do të shqyrtohet edhe Propozim strategjia për zhvillim të turizmit fetar dhe mbështetje të manastireve aktive, me Plan Veprimi 2022-2026 i përgatitur dhe propozuar nga Komisioni për marrëdhënie me bashkësitë fetare dhe grupet religjioze.

Related posts

A ju propozua Hungaria për tu arratisur si Gruevski? Meta: Kam respekt, e mori në qafë nepotizmi

Xh M

Azir Aliu: Në numra të deputetëve ne jemi barazi! 13 të VLEN, 15 të BDI-së (VIDEO)

Redaksia

Dimitrievski: ZNAM është opsioni i tretë në bllokun politik maqedonas

Redaksia

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
Clicky