Agjencia Zhurnal.mk.

Mbi 750 mijë qytetar janë vaksinuar me dozën e dytë në Kosovë

Në 24 orët e fundit janë dhënë 1.748 doza të vaksinës kundër COVID-19.

 

Prej fillimit të vaksinimit në të gjitha qytetet e Kosovës janë dhënë 1.602.881 doza të vaksinës.

Deri më sot 754.429 qytetarë janë vaksinuar me dozën e dytë.

Related posts

Osmani diskuton me përfaqësuesit e OKB-së për strehimin e afganëve

D V

Komandanti i ri i KFOR-it takohet me Kurtin, flasin për sigurinë në Kosovë

D V

Përfundon aksioni i Policisë, Kurti: Krimi dhe grupet kriminale nuk do të tolerohen, do të luftohen

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More