Agjencia Zhurnal.mk.

Mbi 40 për qind të votave numërohen, Bedri Hamza prin në Mitrovicë të jugut

Kandidati i Partisë Demokratike të Kosovës, Bedri Hamza po prin me vota në Mitrovicën e jugut, teksa në këtë komunë janë numëruar më shumë se 40 për qind të votave.

 

Sipas të dhënave të publikuara nga KQZ-ja, rezultatet janë si më poshtë:

Bedri Hamza (PDK) – 53,23%

Agim Bahtiri (LVV) – 35,31%

Armend Agolli (LDK) 11,46% . /

Rezultatet mund t’i përcillni në kohë reale, duke klikuar në KËTU.

Related posts

Haradinaj uron Memli Krasniqin për detyrën e re

Z H

FSShK sot proteston para Ministrisë së Shëndetësisë dhe para Qeverisë

D V

Rezultatet e një hulumtimi në Serbi: Rreth 70 për qind e serbëve duan paqe të përhershme me shqiptarët në Kosovë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More