Agjencia Zhurnal.mk.

‘Maybach’ publikohet nga Liri, kënga bëhet virale edhe në Tik Tok

Ai ka një stil interesant te muzikës.

Fjala është për Lirin, i cili në kanalin Youtube ka hedhur këngën e titulluar ‘Maybach’, duke sjell edhe një herë një frymë ndryshe të muzikës.

Në kanalin Youtube, këngëtari publikoi këngën ‘Maybach’.

Kënga u shkrua nga vet ai dhe Buci, kurse, beati u bë nga Came.

‘Maybach’ u finalizua edhe me klip nga Valon Aziri.

Related posts

Edona James flet pa doreza, u tregon banorëve momente intime nga një rast që i ndodhi pas ndërhyrjes në hundë

D V

Nora Istrefi paralajmëron bashkëpunimin me Eli Malajn

D V

Will Smith reflekton mbi gabimet e të kaluarës: Fama është një përbindësh

D V