Agjencia Zhurnal.mk.

‘Marvel’ publikohet nga Dako

Dako ka ardhur me këngën e tij të re. Në kanalin Youtube, ai ka hedhur projektin e titulluar ‘Marvel’. Kënga u shkrua nga vet ai, kurse, muzika e producimi u bë nga Zzapp&Chriss. ‘Marvel’ u finalizua me klip nga XL Films. Kujtojmë që Dako është pjesë e kompanisë muzikore ‘On Records’.

Related posts

“O Bes Kallaku”, reagimi epik i Xhensilës kur fansat i përmenden ish-partnerin në koncert

D V

“Mos ma përmend Ilnisën se ta përmendi Argjirën”, debat i tensionuar mes Meritonit dhe Gracianos

D V

Andrew Tate: Anulova një takim me një vajzë sepse doja ta kaloja ditën me qenin tim

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
Clicky