Agjencia Zhurnal.mk.

Martohet Arbër Hajdari, publikohen fotot e para të nuses me fustan të bardhë

Arbër Hajdari dhe partnerja e tij Vlera kurorëzojnë historinë disa vjeçare të dashurisë. Mbrëmjen e djshme është mbajtur ceremonia e martesës në qytetin e nuses, Pejë nga ku Arbri publikoi vetëm një foto nga përgatitjet për ditën e madhe.

 

Ndërkohë që të gjithë janë kurioz se si duket nusja, ne po ju a tregojmë në fotot më poshtë.

Vlera ka zgjedhur të jetë një nuse e thjeshtë, me një fustan që shkëlqen nga bardhësia, por shumë fin, ashu si të gjithë detajet e tjera.

Ndërkohë mbrëmjen e sotme priten krushqit nga Kosova në dasmën që do të mbahet në Tiranë nga Arbër Hajdari.

Related posts

Rita Ora e nis ditën me fotografi ‘topless’, ndërsa shijon rrezet e diellit

D V

‘Më vjen për të qarë’, Orinda Huta flet një javë pas lindjes së Atarës

D V

Ferrari ia ndalon edhe familjes Kardashian që t’i blejnë makinat e tyre luksoze

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More