Agjencia Zhurnal.mk.

Marina Vjollca shfaqet elegante me fustanin e shkurtër

Marina Vjollca ka joshur ndjekësit me imazhet e fundit.

 

Marina Vjollca ka postuar imazhin ku shihet elegante dhe joshëse në rrjete sociale.

Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale ku mban fansat e informuar për çdo risi sa i përket karrierës dhe jo vetëm, sepse ajo publikon mjaft Instastory edhe nga jeta e përditshme..

Sot bukuroshja hyri në Instagram për të ndarë imazhe mjaft të bukura me fansat e saj ku shihej e rregulluar deri në çdo detaj, ndërsa fustani i shkurtër ngjyrë vjollca i shkonte aq shumë asaj.

E veshur me shumë stil ajo ka vënë në pah format trupore dhe duket shumë seksi.

Related posts

Askush nuk bën dhurata si Ermal Fejzullahu; Këngëtari shpenzoi shumë për të surprizuar bashkëshorten

Redaksia

Publikon fotografi të ndryshme me bikini – Vesa Smolica thotë se kjo nuk do të thotë që ajo po kërkon të abuzohet nga meshkujt

Redaksia

Adele ‘snubon Met Gala për të marrë një hamburger’ – dhe vështirë se dikush e njeh atë

Lea Muslija

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More