Agjencia Zhurnal.mk.

Marina Vjollca shfaqet elegante me fustanin e shkurtër

Marina Vjollca ka joshur ndjekësit me imazhet e fundit.

 

Marina Vjollca ka postuar imazhin ku shihet elegante dhe joshëse në rrjete sociale.

Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale ku mban fansat e informuar për çdo risi sa i përket karrierës dhe jo vetëm, sepse ajo publikon mjaft Instastory edhe nga jeta e përditshme.

Sot bukuroshja hyri në Instagram për të ndarë imazhe mjaft të bukura me fansat e saj ku shihej e rregulluar deri në çdo detaj, ndërsa fustani i shkurtër ngjyrë vjollca i shkonte aq shumë asaj.

E veshur me shumë stil ajo ka vënë në pah format trupore dhe duket shumë seksi.

Related posts

Rita Ora pozon nga palestra, këngëtarja shfaqet atraktive pa makijazh dhe në veshje të ngushtë

D V

Aaron Paul konfirmon se shoku i tij nga seriali “Breaking Bad”, Bryan Cranston është kumbari i djalit të tij të porsalindur

D V

Habit gazetarja shqiptare: U martova javën e kaluar, nuk e kanë ditur as prindërit e mi

Xh M

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More