Agjencia Zhurnal.mk.

“Marilyn Monroe”, e Mozzik publikohet sonte në mesnatë

Mozzik padyshim është njëri nga të artistet më të preferuar të publikut.

Ai është tejet aktiv me projekte muzikore, të cilat i publikon shumë shpesh.

 

Së fundi, reperi ka paralajmëruar një tjetër projekt muzikor.

Bëhet fjalë për këngën “Marilyn Monroe”, e projekt ky i cili do lansohet sonte në mesnatë.

Këtë e bëri të ditur vet Mozzik me anë të një postimi në Instagram.

“A jeni gati për këngën time të re komplet në gjermanisht  Do të jetë interesante hehe #2EUROGANG. Nesër ora 23:59 !M a r y l i n M o n r o e”, ka shkruar reperi.

Related posts

Djali i Tom Hanks me akuza të ulëta për babanë e tij, thotë se ai nuk ishte një “model i fortë mashkullor” gjatë rritjes së tij

D V

Nuk do t’i njihni; Meghan Markle dhe shumë Vipa të tjerë më flokët natyrale, duken krejtësisht ndryshe

D V

Rita Ora e nis ditën duke treguar format atraktive të trupit në brigjet e plazheve të Australisë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More