Agjencia Zhurnal.mk.

Marigona publikon fotografi të ëmbël pranë djalit 

Çifti i njohur shqiptar, Robin dhe Marigona Krasniqi, së fundmi janë bërë prindër të një djali.

Para disa ditësh Robini njoftoi se fëmijës ia ka vendosur emrin Meyson.

 

Ndërsa sot në një InstaStory Marigona publikoi një fotografi të ëmbël pranë fëmijës.

Rikujtojmë se para pak muajsh dyshja  kanë kurorëzuar dashurinë e tyre me martesë, dhe dasma e tyre ishte e përfolur në media.

Related posts

Martohet vëllai i pesë motrave, këngëtarja Hikmete Ahmetaj prekë sallen me këngën e nënës

Xh M

Fansat janë të bindur se Noizy dhe Mozzik i bënë “diss” reperit të njohur në projektin e ri muzikor

D V

“Vdes për fytyrën time sepse i kam ngjarë…” Rozana Radi ka një përgjigje për “kujdestarët” e Instagramit

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More