Agjencia Zhurnal.mk.

Marigona Krasniqi flet për lidhjen me boksierin Robin Krasniqi: U njohëm pesë vite më parë, jam e gatshme edhe për martesë

Modelja shqiptare, Marigona Krasniqi, gjatë këtyre ditëve është komentuar mjaft shumë për një lidhje dashurie.

 

Ajo u përfol se është fejuar me boksierin Robin Krasniqi, gjë të cilën e mohoi në një prononcim dhënë për Telegrafin.

Në një intervistë të re për “Ftesë në 5”, bukuroshja ka rrëfyer më shumë për personin e zemrës e po ashtu edhe për lajmet që kanë qarkulluar në rrjet.

Marigona Krasniqi (Foto: YouTube)

Përkundër se nuk ia zbuloi sërish emrin në bazë të asaj që deklaroi u mësua se kishte të bënte me sportistin nga Juniku.

26-vjeçarja tregoi se është njohur me të rreth pesë vite më parë, por që në atë kohë nuk është se krijuan një romancë dashurie.

Ajo tani thotë se është e përmbushur dhe se ndoshta në një të ardhme të afërt do bëjnë edhe dasmë.

Marigona Krasniqi pranon lidhjen me Robin Krasniqin (Foto: YouTube)

“Sado që mundemi të përkushtohemi te pjesa e karrierës, sado që përkushtohemi te pjesa e punës, familja është gjëja më e shtrenjtë që mundesh me pas dhe me kriju. Kështu që gjërat e tjera mund të presin, por familja ne e themi në Kosovë nuk ka të paguar. Jam shumë gati pasiqë është gjëja më e bukur që mund të më ndodh”, ka thënë ajo.

Robini nga ana tjetër akoma nuk ka konfirmuar një gjë të tillë.

Related posts

“A po përpiqesh të joshësh dikë?”/ Semi habit me përgjigjen

D V

Dafina Zeqiri jetëson në trup emrin e albumit të saj të ri “Dafinë moj”

D V

Ditë e veçantë për Dua Lipën, hiti “Electricity” shënon përvjetorin e tretë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More