Agjencia Zhurnal.mk.

Mariah Carey shkëlqen me një fustan joshës të zi në Los Angeles

Mariah Carey dukej sensacionale në një fustan seksi që shfaqte dekoltenë e konsiderueshme, pjesën e mesme të saj dhe njërën këmbë ndërsa darkonte me sushi të shtrenjtë në Nobu në Los Angeles të premten mbrëma.

Diva e R&B e lindur në New York sfidoi lehtësisht 54 vitet e saj me fustanin e zi me rripa e rrjetë argjendi, të cilin ajo e dekoroi me shumë bizhuteri diamanti, shkruan DailyMail.

Mariah lëshoi flokët e saj bionde të theksuara drejt e poshtë, dhe fytyra e saj ishte plotësisht e konturuar për natën e saj në.

Më herët po atë mbrëmje, Carey veshi të njëjtin fustan, me një gjerdan diamanti shumë më të madh, për të marrë një trofe në Grio Awards.

Mungonte në krahët e pesë herë fitueses së Grammy të premten, Bryan Tanaka, me të cilin u fotografua për herë të fundit në Las Vegas më 8 maj në një fotografi të postuar nga grimeri i saj Kristofer Buckle.

Mariah fillimisht punësoi kërcimtarin rezervë 40-vjeçar për “Adventures of Mimi Tour”, me fitim 27.9 milionë dollar (26,2 milionë euro) në vitin 2006.

Çuditërisht, çifti komod nuk kanë postuar asgjë për njëri-tjetrin që nga marsi kur festuan përvjetorin e shtatë të lidhjes. 

Related posts

Edona James flet pa doreza, u tregon banorëve momente intime nga një rast që i ndodhi pas ndërhyrjes në hundë

D V

Nora Istrefi paralajmëron bashkëpunimin me Eli Malajn

D V

Will Smith reflekton mbi gabimet e të kaluarës: Fama është një përbindësh

D V