Agjencia Zhurnal.mk.

Maqedonia U-16 humb minimalisht prej Azerbejxhanit U-16 me rezultat 2:1 me golin e vetëm që shënon sulmuesi I Shkëndijës Hisar Ali

Një gol i sulmuesit kryesorë dhe talentit të Shkëndijës Hisar Ali -Cali dhe një performancë e shkëlqyer e tij nuk ka mundur t’a shmangë humbjen minimale ndaj Azerbajxhanit U16,një fitore që Maqedonia e Veriut U-16 e kishte në duar por e humbi në fund të ndeshjes.

Të përzgjedhurit e selektorit Dashmir Beari kanë bërë një paraqitje të mirë në ndeshjen kontrolluese ndaj Reprezentacionit të lartëpërmendur por kur dukej se fitorja ishte e siguruar ,përmbysja erdhi në fund të ndeshjes me saktë loja u barazuar në minutën e 87 dhe në vazhdim u shënua edhe goli i dytë .

Related posts

De Gea afër rikthimit në Ligën Premier?

D V

Ylli i Barcelonës premton se do të ndjekë hapat e Messit

D V

Carvajal ka pësuar lëndim të rëndë, zgjerohet lista e lojtarëve që mungojnë te Real Madridi

D V