Agjencia Zhurnal.mk.

Maqedonia barazon në Shkup ndaj Anglisë

Anglia u ndal në barazim 1-1 në Shkup ndaj Maqedonisë së Veriut. Golin e parë e shënoi Enis Bardhi në pjesën e parë për Maqedoninë falë një 11-metërshi, ndërsa për skuadrën angleze riktheu baraspeshën Harry Kane në pjesën e dytë të takimit. Ndeshja përfundoi me rezultatin final një me një.

Related posts

Guardiola: Çfarë mund t’u them lojtarëve dhe tifozëve pas një ndeshje si kjo?

D V

Njëmbëdhjetë alpinistë vdiqën nga shpërthimi i vullkanit, vazhdon kërkimi për të tjerët

D V

Joao Felix shpjegon festën pasionante pas golit ndaj klubit mëmë

D V